Власник Intraco розповів про зв'язок з компаніями Порошенка

Власник компанії Intraco Manageent Ltd Сергій Зайцев заявив, що є "міноритарним акціонером Roshen і був одноосібним власником Intraco"
Depo.Гроші
18 травня 2016 23:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"Я є міноритарним акціонером Roshen. І в той же час був одноосібним власником Intraco. Я не розповідав Москалевському (гендиректор "Рошена" - ред.), як продавати цукерки, а він не розповідав мені, у кого заправляти і куди літати літакам", - сказав він.

Зайцев заперечує зв'язок своєї діяльності в "Рошені", заступником директора якого він є, й іншої своєї бізнес-активності.

"Для "Рошену" я організовую прямі закупівлі какао-бобів у Cargill та інших постачальників. Для себе - торгую ф'ючерсами та опціонами, конфлікту нема і бути не може за визначенням. У певний момент я почав розглядати альтернативи - торгівля акціями і облігаціями, кредитування, чартерні авіаперевезення, наприклад", - заявив він.

"Я відмовився бути співзасновником Roshen, але прийняв пропозицію займатися закупівлями сировини для компанії, оскільки мав досвід і контакти в індустрії. Цим я функціонально і по сей день займаюся. Зараз моя посада - заступник генерального директора.  Я погодився прийняти цю пропозицію з однією умовою: я продовжую паралельно займатися власними проектами, а якщо здасться, що я недостатньо приділяю часу Roshen, ми тиснемо один одному руку, і кожен йде своїм шляхом. Якщо я все ще на "Рошен", значить справляюся", -  сказав Зайцев.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.