Власник Intraco пояснив свої відносини з "Газпромом"

Власник Intraco Manageent Ltd Сергій Зайцев знову заявив, що компанія не торгувала з "Газпромом", а лише двічі заправила літак в Москві у "Газпромнефть-Аэро-Шереметьево"
Depo.Гроші
18 травня 2016 22:25
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"У пресі активно обговорювалася тема, що "компанія Порошенка" (взагалі-то, компанія Зайцева) торгує з "Газпромом". Купила 500 тонн або 1000 тонн палива. Як в тому анекдоті: "Скажіть, а правда Абрам виграв в" Спортлото "100 рублів?" - "Ну, не Абрам, а Мойша, і не 100, а тисячу, і не в" Спортлото ", а в преферанс, і не виграв, а програв". Так і тут. Не торгує, а два рази була здійснена заправка літака близько семи тонн палива. Цього вистачить на 6-7 годин польоту в залежності від корисного завантаження і напрямку вітру", -  повідомив він.

Зайцев зазначив, що "в Шереметьєво літак можна заправити тільки "Газпромнефть-Аэро-Шереметьєво".

"Якби там була колонка Shell, ми з задоволенням би пішли до них", -  сказав він.

"А цинізм усієї ситуації знаєте в чому? У тому, що звинувачення із цього приводу висувають люди, які на спекуляціях на газпромівському газі збили собі мільярдний статок. А я усього лише заправився. Відчуйте різницю. Діють як той злодій, який гучніше за всіх кричить: "тримай злодія"", - сказав він.

Нагадаємо, 10 травня журналіст Дмитро Гнап повідомив, що беніфіціаром офшорної компанії Intraco Management Ltd є заступник генерального директора корпорації "Рошен" Сергій Зайцев. Вона  начебто торгує з "Газпромом".

Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) відкрив доступ до бази даних, яка грунтується на так званих "панамських документах". Інформація була опублікована 9 травня о 21:00 за Києвом. Оновлена база даних містить більш ніж 200 тис. офшорних компаній, зареєстрованих через Mossack Fonseca. За даними ICIJ, 643 українських громадянина володіють 469 офшорними компаніями.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші