Володіння міністра екології часів Азарова: фортеця і багато лицарів

Колишній міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський звів дві фортеці для приватного користування під Києвом
Depo.Гроші
31 жовтня 2014 11:40
ФОТО: depo.ua
Володіння міністра екології часів Азарова: фортеця і багато лицарів
Володіння міністра екології часів Азарова: фортеця і багато лицарів

Знайшли маєтки екс-міністра і провели аерозйомку журналісти програми «Радіо Свобода» «Схеми», передає ДеПо.

Ділянка площею майже 4,5 гектари розташована між Вишгородом і селом Хотянівка, на березі обвідного каналу Київського водосховища.

Журналісти з'ясували, що земельна ділянка належить компанії «Большие ключи», співзасновником якої з найбільшим внеском до статутного фонду є сам екс-міністр Микола Злочевський. Маєток оточений високим парканом. На території, крім двох однакових «дзеркальних» будівель, які нагадують фортеці в псевдороманському стилі, є лазня, гараж, фонтани, багато статуй лицарів. Жителі Хотянівки скаржаться, що озброєна охорона маєтку забороняє підпливати до берега, хоча ще два роки тому можна було ловити рибу і відпочивати.

Голова громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга» Тетяна Тимочко зазначає, що будувати поруч з греблею і водосховищем заборонено природоохоронним законодавством.

«Будівництво в межах гідротехнічних споруд, розташованих в системі охоронних зон водосховищ, заборонено законом України. Будь-яке промислове чи приватне будівництво там незаконне », - каже вона.

Нагадаємо, Микола Злочевський займав посаду міністра екології та природних ресурсів в уряді Азарова з 2010 по 2012 рік. Злочевський володіє газодобувною компанією Burisma Holdings. Він виявився недоступним для коментарів. За даними журналістів програми «Схеми», Микола Злочевський зараз не в Україні.
Нагадаємо, раніше журналісти оприлюднили аерозйомку володінь народного депутата, колишнього члена ПР Володимира Кацуби і його двох синів: також нардепа і колишнього заступника голови «Нафтогазу», який перебуваючи півроку на лікарняному, зіграв розкішне весілля у Франції.