Власники Ялтинської кіностудії будуть скаржитися Путіну на «віджатий» бізнес

Нова влада анексованого Криму націоналізувала Ялтинську кіностудію. Її господарі не згодні з цим рішенням. Якщо їх не почує прокуратура і МВС, обіцяють дійти до Путіна
Depo.Гроші
9 жовтня 2014 19:22
ФОТО: depo.ua
Власники Ялтинської кіностудії будуть скаржитися Путіну на «віджатий» бізнес
Власники Ялтинської кіностудії будуть скаржитися Путіну на «віджатий» бізнес

Як повідомляє телеканал «Дождь», власники Ялтинської кіностудії звернулися в прокуратуру. Вони просять встановити, хто і чому приїхав на територію кіностудії 1 жовтня, застосував насильство до охоронців, поклавши їх на землю, перервав роботу співробітників та орендарів і вимагав звільнити приміщення. Нагадаємо, після анексії Криму Росією було прийнято рішення про націоналізацію кіностудії, з чим її незгодні господарі і звернулися до суду.

«На даний момент у нас працює кілька груп, і те, що відбувається сьогодні, не дає можливості продовжувати цю роботу. Для нас ці місяці - вересень, жовтень і листопад - найбільш важливі. Але що найсумніше - ми не в змозі платити зарплату людям. Наша охорона не отримує зарплату і, швидше за все, в найближчі дні розбіжиться. І хто тоді буде охороняти кіностудію, хто охоронятиме те, що на ній знаходиться, абсолютно незрозуміло», - розповів власник Ялтинської кіностудії Сергій Аршинов.

За його словами, людей, які ввірвалися на студію, очолювала начальник кримського кінопрокату Ольга Пруднікова, яка представилася співробітником міністерства культури.

Крім того, власник Ялтинської кіностудії повідомив, що студія подала в суд, щоб оскаржити рішення Держради Криму.

«Ми, як законослухняні громадяни, спочатку звертаємося в нижчі інстанції. Навіщо турбувати президента відразу? Якщо ми не доб'ємося справедливості в прокуратурі і в МВС, то, напевно, будемо намагатися звертатися якось до президента, звичайно», - зазначив Аршинов у відповідь на питання про те, чи намагалися співробітники Ялтинської кіностудії звернутися за допомогою до президента Росії Володимира Путіна.