Вкладникам одного з найбільших банків України повертають рекордну суму

За перші два дні вкладникам неплатоспроможного й одного з найбільших банків України – "Дельта Банку" – повернули понад 750 млн грн. вкладів
Depo.Гроші
13 червня 2015 10:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН

"Дельта Банк" - це великий системний банк, а загальна сума виплат є найбільшою за час існування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО). Фонд гарантування розуміє прагнення вкладників цього банку, які не мали доступу до рахунків ще задовго до введення тимчасової адміністрації, якнайшвидше отримати свої кошти в рамках гарантованої суми. При цьому, Фонд просить вкладників не створювати зайвого ажіотажу та не панікувати", - ідеться в повідомленні ФГВФО.

Фонд гарантування запевняє, що коштів на здійснення виплат достатньо і всі вкладники, які включені до реєстру, отримають гарантовану суму протягом встановленого законодавством часу.

"Наразі виплати здійснюються за депозитними договорами, строк дії яких закінчився до 3 березня 2015 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки, в тому числі зарплатні, пенсійні, соціальні). Сума таких виплат складатиме 4,9 млрд грн, а в загальному реєстрі сума до виплати вкладникам АТ "Дельта Банк" - 13,1 млрд грн. Виплати триватимуть протягом тимчасової адміністрації", - уночнили у ФГВФО.

Нагадаємо, генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти посадових осіб "Дельта Банку"