ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Військовим у сфері кіберзахисту доплачуватимуть до 100% окладу

Кабінет міністрів України встановив розмір доплати військовослужбовцям, які працюють у сфері кібербезпеки і кіберзахисту

Depo.Гроші
21 лютого 2018 16:40
ФОТО: depo.ua

Таку постанову ухвалили під час засідання уряду 21 лютого, передає Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

Зокрема, уряд встановив, що військовослужбовцям Збройних сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки та інших розвідувальних органів, Державної служби спецзв'язку і захисту інформації, які займають посади в сфері кібербезпеки і кіберзахисту, щомісяця виплачуватиметься винагорода в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років.

Граничні розміри, порядок та умови виплати винагороди визначаються Міноборони, МВС, СБУ, Службою зовнішньої розвідки, Адміністрацією Державної служби спецзв'язку і захисту інформації.

Витрати на винагороди здійснюються в межах асигнувань на грошове забезпечення, передбачених відповідним розпорядником бюджетних коштів.

Крім того, доплати будуть отримувати співробітники кіберполіції, а також Державної прикордонної служби, які також працюють в даній

Нагадаємо, 27 червня 2017 року вірус Petya (NotPetya) паралізував роботу багатьох підприємств та установ в Україні та за її межами. Найбільше від вірусу Petya постраждала Україна.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.