Війна за ім’я: "Сбєрбанк" виграв суд у "Ощадбанку"

Український державний "Ощадбанк" оскаржить рішення суду, який скасував йому право на використання ТМ "Сбєрбанк" на території України
Depo.Гроші
16 серпня 2016 13:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Ощадбанку".

Так, 15 січня "Ощадбанк" подав позов до господарського суду Києва до ПАТ "Сбєрбанк", в якому просив заборонити російському "Сбєрбанку" незаконно використовувати знак для товарів та послуг за зареєстрованим раніше за "Ощадбанком" свідоцтвом на знак для товарів та послуг на фірмове найменування "Сбєрбанк".

Водночас "Сбєрбанк Росії" ініційовано інший судовий процес проти "Ощадбанку" щодо визнання зазначеного свідоцтва на знак для товарів та послуг недійсним.

"Після "оперативного" судового розгляду, 10 серпня було винесено рішення про визнання свідоцтва на знак для товарів та послуг "Сбєрбанк", власником якого є Ощадбанк, недійсним. Рішення не набрало законної сили, "Ощадбанк" буде оскаржувати його в апеляційному порядку", - повідомили в українському держбанку.

"Ощадбанк" переконаний у юридичній силі своєї правової позиції і вважає, що вказане вище судове рішення є незаконним та необґрунтованим.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<