Visa припинила обслуговування карт російських банків в Криму - ЗМІ

Міжнародна платіжна система Visa вирішила відключити від своїх послуг російські банки, які працюють в анексованому Росією Криму
Depo.Гроші
26 грудня 2014 17:50
ФОТО: depo.ua
Visa припинила обслуговування карт російських банків в Криму - ЗМІ
Visa припинила обслуговування карт російських банків в Криму - ЗМІ

Про це повідомляє портал banki.ru з посиланням на офіційну заяву Visa.

«19 грудня президент США Барак Обама підписав указ про блокування власності певних осіб і заборону певних операцій, що мають відношення до Криму, що накладає санкції, які забороняють компаніям, зареєстрованим в США, надавати послуги прямо або побічно особам, що здійснюють діяльність на території Криму», - наголошується в заяві.

Зокрема, в документі наголошується, що ці санкції «забороняють компаніям Visa International Service Association, Visa USA Inc. і Visa Inc. надавати послуги, а також прямо або побічно сприяти проведенню трансакцій в Криму».

Visa розіслала лист з роз'ясненнями російським банкам, які працюють в Криму, передає INTERFAX.RU.

«Ці обмеження повинні зберігатися доти, доки санкції проти Криму будуть зняті. В даний час неясно, коли це може статися», - сказали в компанії.

Крім того, в листі йдеться, що Visa повинна висунути вимогу своїм клієнтам про негайне припинення випуску карт, надання послуг еквайрингу або будь-яких інших операцій у Криму з використанням продуктів і послуг Visa.

Як повідомляв depo.ua, навесні Visa і MasterCard припинили обслуговувати карти низки російських банків, які потрапили під санкції, після чого в РФ був прийнятий закон про створення в Росії Національної системи платіжних карт.