Розвідка викрила схему, як донбаські бойовики дерибанять путінські гроші

Розкрита схема фінансових махінацій з частиною бюджету Росії, що виділяється на продовження збройної агресії проти України та утримання тимчасово окупованих територій Донбасу
Depo.Гроші
10 квітня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України, ця схема створена за безпосередньої участі так званих  міністрів фінансів "ЛНР" Євгена Мануйлова та "ДНР" Катерини Матющенко.

"Для списання вкрадених коштів активно використовуються проекти відновлення інфраструктури населених пунктів, які знаходяться впритул до зони активних бойових дій із застосуванням т.зв. "револьверного" принципу (один об’єкт може відновлюватись декілька разів) та навмисних обстрілів "вже відновлених"будинків", - заявили у розвідці.

Як зазначається,  25% виділених з російського бюджету коштів повертається в Москву російським корумпованим чиновникам у вигляді "подяки” за їх допомогу в отриманні та списанні.

Ще 15-20% – розкрадається на місцях, місцевими функціонерами, а близько 10% коштів призначається співробітникам ФСБ, як плата "за дах".

Нагадаємо, за даними української розвідки, Росія виділила з бюджету 800 млн рублів на фінансування бойовиків на Донбасі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.