Від уряду чекають нової економічної стратегії, – Андрій Новак

Відновлення зростання в українській промисловості буде неможливим, якщо новий уряд кардинально не змінить економічну стратегію
Depo.Гроші
18 квітня 2016 15:23
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак, передає depo.ua.

"Від уряду все чекають нової економічної стратегії. Один з її елементів - обмеження експорту сировини і стимулювання експорту готової продукції з високою доданою вартістю, яка сформована на території України. Це сьогодні вкрай важливо для української металургійної промисловості ", - вважає Андрій Новак.

Голова Комітету економістів України додав, що розробка і реалізація нової економічної стратегії – завдання не тільки уряду, але й для НБУ.

"Якщо говорити про програми підтримки різних галузей, то їх реалізація вимагає зусиль не тільки одного міністерства, а всіх економічних інституцій - як уряду, так і НБУ. В цілому ж економіка країни повинна розвиватися відповідно до обраної і затвердженої стратегії, а вже в рамках стратегії повинні розписуватися секторальні або регіональні програми. У нас же проблема в тому, що головного - стратегії – немає", – вважає Андрій Новак.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші