Від уряду чекають нової економічної стратегії, – Андрій Новак

Відновлення зростання в українській промисловості буде неможливим, якщо новий уряд кардинально не змінить економічну стратегію

Про це заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак, передає depo.ua.

"Від уряду все чекають нової економічної стратегії. Один з її елементів - обмеження експорту сировини і стимулювання експорту готової продукції з високою доданою вартістю, яка сформована на території України. Це сьогодні вкрай важливо для української металургійної промисловості ", - вважає Андрій Новак.

Голова Комітету економістів України додав, що розробка і реалізація нової економічної стратегії – завдання не тільки уряду, але й для НБУ.

"Якщо говорити про програми підтримки різних галузей, то їх реалізація вимагає зусиль не тільки одного міністерства, а всіх економічних інституцій - як уряду, так і НБУ. В цілому ж економіка країни повинна розвиватися відповідно до обраної і затвердженої стратегії, а вже в рамках стратегії повинні розписуватися секторальні або регіональні програми. У нас же проблема в тому, що головного - стратегії – немає", – вважає Андрій Новак.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші