Весь Крим відрубили від світла

У всьому Криму об 11.20 за московським часом аварійно відключене енергопостачання. У жодному місті республіки, включаючи Сімферополь, немає світла, відключені магістральні лінії зв'язку, включаючи спеціальні
Depo.Гроші
24 грудня 2014 11:10
ФОТО: depo.ua
Весь Крим відрубили від світла
Весь Крим відрубили від світла

Стратегічні об'єкти, у тому числі - міжнародний аеропорт і вокзали, також сидять без електрики. З перебоями працює мобільний зв'язок - за рахунок автономного енергопостачання базових станцій, передає depo.ua з посиланням на «Крыминформ».

За інформацією видання, о 12.00 повинне розпочатися останнє в цьому році засідання сесії Державної ради Криму.

Крім того, як передає ТАСС, інформацію про відключення усього Криму від енергопостачання підтвердив і міністр палива та енергетики республіки Сергій Єгоров.

«Годину тому в односторонньому порядку з України повністю відключене електропостачання Республіки Крим та міста Севастополя, - сказав він. - По всіх чотирьох лініях, у нуль».

За його словами, вживаються заходи щодо підняття власної генерації, щоб забезпечити електропостачанням хоча б половину півострова, забезпечити роботу мобільного зв'язку. «Ведуться переговори з Україною про те, щоб вони відновили електропостачання республіки», - додав міністр.

Нагадаємо, вчора голова республіки Сергій Аксьонов заявив, що Росія підписала з Україною угоду про транзит електроенергії на територію Криму.

«Контракт гарантує безперебійне постачання електроенергії з України в Крим», - пояснив Аксьонов.