Вен CITROЁN Ё-BERLINGO: коли відмінний простір і модульний салон об'єднуються з інноваційним електроприводом

Бренд CITROЁN представляє модель ë-Berlingo: електричну версію свого універсального вена, продажі якого в Європі стартують вже в другій половині 2021 року. Новинка відповідає всім запитам "на кожен день": запас ходу до 275 км (WLTP) дарує повну свободу переміщень - цього вистачить і для міських поїздок, і для подорожей. Модель CITROЁN ë-Berlingo об'єднує всі переваги від експлуатації електротранспорту з перевагами оригінальної моделі Berlingo: різні варіації кузова, максимальне навантаження до 800 кг, корисний об'єм до 4,4 куб м, модульна кабіна Extenso®

Вен CITROЁN Ё-BERLINGO: коли відмінний п…

Бренд CITROЁN представляє вен е-Berlingo: електричну версію свого універсального багатофункціонального автомобіля. Це ідеальний вибір для клієнтів, яким потрібні максимальна ефективність, відмінна вантажопідйомність, широкі можливості трансформації салону - словом, всі традиційні переваги CITROЁN Berlingo. Але тепер - з електромотором.

01. Вен CITROЁN ё-Berlingo: тиша в роботі – як новий стандарт

Вен CITROЁN ё-Berlingo пропонує ряд унікальних переваг в роботі. Наприклад - тишу під час руху. Або доступ в закриті зони європейських міст, куди пропускають тільки електромобілі. Усе це стало можливим завдяки використанню електричного приводу.

Запас ходу - для будь-яких щоденних завдань

Залежно від стилю їзди, електричний вен CITROЁN е-Berlingo готовий забезпечити запас ходу до 275 км - усе завдяки тяговому акумулятора типу "Літій-Іон" ємністю 50 кВтг. Електромобіль CITROЁN е-Berlingo використовує платформу е-СМР, розроблену фахівцями Групи PSA: відмінні ходові якості і висока ефективність. Адже досяжний запас ходу до 275 км - це цілком достатній запас для будь-яких щоденних завдань.

Для того, щоб збільшити можливу дистанцію поїздки, вен CITROЁN е-Berlingo оснащений рекуперативною системою: вона збирає частину енергії під час гальмування електромобіля. Обрати режим рекуперації дуже простсо - достатньо активувати позицію "В" перемикачем на центральній консолі.

Тяговий акумулятор розташований в нижній частині кузова, під сидіннями та вантажною платформою. Фактично наявність акумулятора ніяк не позначається на чудових вантажних можливостях моделі CITROЁN е-Berlingo. На акумулятор діє окрема 8-річна гарантія (або 160 тис. км пробігу): до закінчення терміну дії гарантії ємність акумулятора не повинна впасти нижче 70% від номіналу. Перевірка ємності акумулятора проводиться раз на рік або кожні 20 тис. км пробігу, регламентне сервісне обслуговування потрібно раз в два роки або через 40 тис. км.

Спокійне водіння - в стилі "електро"

З електричним веном CITROЁN е-Berlingo кожна поїздка перетворюється в розслабляючий сеанс релакс-терапії. Тихо, м'яко, комфортно. Без вібрацій, без посмикувань, без ривків. Електромобіль починає рух дуже плавно і м'яко. У той же час - весь крутний момент доступний буквально з першого обороту ротора, тому прискорення відбуваються дуже швидко. І це прискорення нерозривне: адже в електромобілі немає традиційної коробки передач, є лише редуктор для електромотора. Таким чином, електричний привід буквально задає новий рівень комфорту. Який підтримують м'яка підвіска, комфортні сидіння, легкість рульового управління, відмінна маневреність - наприклад, радіус розвороту складає лише 10,8 м.

Електричний вен CITROЁN е-Berlingo оснащений електромотором, потужність якого регулюється в залежності від обраного їздового режиму. Максимальна віддача становить 100 кВт (136 к.с.) і 260 Нм - відмінний показник для гарантування впевненої динаміки і цілком "достатньої" максимальної швидкості 130 км/год.

За допомогою перемикача на центральній консолі, водій може вибрати один з трьох режимів:

- "Power" з максимально-допустимою потужністю 100 кВт – відмінна динаміка навіть в умовах повного завантаження;

- "Normal" з максимально допустимою потужністю 80 кВт – ідеальний компроміс для щоденних поїздок, достатня потужність і запас ходу;

- "Eco" з максимально допустимою потужністю 60 кВт – максимальна дальність ходу на одній повній зарядці акумулятора, в даному режимі обмежено використання обігрівача салону і кондиціонеру.

Невеликий час перезарядки акумулятора з урахуванням вимог професіоналів

Для підзарядки тягового акумулятора можна скористатися одним з трьох способів: починаючи від звичайної розетки, продовжуючи спеціальною зарядкою, закінчуючи високо-потужною публічною зарядною станцією. В останньому випадку акумулятор можна зарядити до 80% від номінальної ємності всього за 30 хвилин. У той же час, навіть звичайна розетка дозволяє повністю зарядити акумулятор за вечірній і нічний час – на наступний день електромобіль готовий до роботи вже з ранку!

Розглянемо три варіанти зарядки:

- зарядка в домашніх умовах за допомогою звичайної розетки з силою струму 8-16 ампер – в такому випадку для повної перезарядки тягового акумулятора потрібно близько 15 годин;

- використання спеціальних зарядний пристроїв типу "Wallbox" потужність 3,7-22 кВт – в даному випадку для повної перезарядки тягового акумулятора потрібно 7,5 годин (1-фазний зарядний пристрій потужністю до 7,4 кВт) або 5 годин (3-фазний зарядний пристрій потужність до 11 кВт);

- максимально швидка зарядка від спеціальних публічних станцій потужністю до 100 кВт – даний варіант дозволяє поповнити акумулятор до 80% від номінальної ємності всього за 30 хвилин.

Особливі відмінні деталі електричного вена CITROЁN ё-Berlingo

Електричний вен CITROЁN е-Berlingo повністю успадковує оригінальний дизайн і стилістику моделі CITROЁN Berlingo, але відрізняється декількома характерними деталями-акцентами. Наприклад, логотипом "е" на задніх дверцятах, а також наявністю зарядного порту під звичним люком паливного бака.

У салоні все зроблено так, щоб водій міг легко і просто знайти взаєморозуміння з електромобілем. На центральній консолі встановлений оригінальний перемикач "ë-Toggle" з позиціями "P" (Park), "R" (Rear), "N" (Neutral), "D" (Drive), "В" (Break), а також селектор трьох режимів їзди: "Eco", "Normal", "Power".

Серед інших відмінностей моделі CITROЁN е-Berlingo, обов'язково слід зазначити 5-дюймовий сенсорний дисплей з вкладкою "Energy", де зібрана вся корисна інформація про статус електромобіля: напрямок потоків енергії, зміна рівня зарядки акумулятора, дані по витраті енергії, попередні налаштування зарядки і кліматичної системи.

В якості опції для електричного вена CITROЁN е-Berlingo пропонується 10-дюйовий планшет з HD-дозволом, а також проекційний дисплей.

02. Усе найкраще від моделі CITROЁN Berlingo - тепер з перевагами електромобіля

Модель CITROЁN е-Berlingo об'єднала в собі інноваційні електропривод і всі кращі напрацювання автомобіля CITROЁN Berlingo. Наприклад …

Кращі експлуатаційні характеристики в сегменті

Електричний вен CITROЁN е-Berlingo зберіг архітектуру моделі CITROЁN Berlingo з традиційним ДВС (двигуном внутрішнього згоряння). А це означає, що перед нами постав компактний, але міцний, витривалий, зручний вен з відмінними можливостями трансформації внутрішнього простору і вивіреною ергономікою. Ідеальний партнер для роботи!

Модель CITROЁN е-Berlingo дозволяє перевозити двох або трьох людей, а також масу вантажів - адже на вибір клієнта пропонується кузов "L1" (4,4 м) або кузов "L2" (4,75 м). При висоті електромобіля на рівні 1,84 м, йому відкритий доступ практично на всі парковки, включаючи і підземні.

Простота завантаження, відмінний внутрішній простір, грамотно спроектований вантажний відсік: здається, у моделі CITROЁN е-Berlingo є багато важливих переваг. Але творці електромобіля приготували ще одне - модульна кабіна Extenso® з можливістю складання пасажирського сидіння! Завдяки даному рішенню, електромобіль CITROЁN е-Berlingo готовий до перевезення довгих предметів аж до 3,09 м (кузов "L1") або навіть 3,44 м (кузов "L2").

Завдяки корисній внутрішній ширині 1,23 м (між колісними арками), вен CITROЁN е-Berlingo готовий вмістити відразу дві євро-палети.

У цілому - всі ключові вантажні можливості електромобіля CITROЁN е-Berlingo збереглися на ідентичному рівні щодо моделі з традиційним ДВС: корисне навантаження до 800 кг, можливість буксирування причепа до 750 кг, корисний об'єм 3,3 куб. м (кузов "L1") або навіть до 4,4 куб. м (кузов "L2").

Модульність салону, можливості трансформації, відділення для речей

Електрична версія CITROЁN е-Berlingo не вимагає компромісів в питаннях комфорту і зручності водія, пропонуючи йому масу відсіків, поличок, ніш для розміщення дрібних речей. Сумарно загальний обсяг всіх відділень для речей, які передбачені в салоні CITROЁN е-Berlingo, досягає значної позначки 113 літрів.

Унікальна кабіна Extenso® означає наявність 3-місцевого салону спереду (водій плюс два пасажира), причому центральне сидіння зроблено досить широким і повноцінним для розміщення людини.

У той же час, частина цього сидіння може складатися - наприклад, для перевезення довгих предметів. Нарешті, в даному сидіння можна опустити спинку і отримати столик для розміщення паперів або планшета - чим не рішення в стилі мобільного офісу?

Сучасні технології на варті спокою в кожній поїздці

Кращий в класі! Саме так можна описати оснащення CITROЁN е-Berlingo: 18 корисних технологій для безпеки і комфорту під час їзди. Наприклад, електромобіль пропонує безключевий доступ і запуск електроприводу кнопкою. Також передбачений кольоровий проекційний дисплей (інновація для даного сегмента), система допомоги при старті на схилі, датчики паркування - не тільки ззаду, але і спереду. Крім того, під час паркування стане в нагоді камера заднього виду з панорамним оглядом і електропривод ручного (стоянкового) гальма. У далекій дорозі водія порадує функція автоматичного перемикання світла "ближній / дальній", а при завантаженні - індикатор небезпечного перевантаження (інновація для даного сегмента). Нарешті, електромобіль оснащений системою активного екстреного гальмування, функцією моніторингу уваги водія, активною системою контролю рядності, розпізнаванням дорожніх знаків, системами Grip Control і Hill Assist Descent, моніторингом "сліпих зон" дзеркал заднього виду, системою контролю стабільності причепа.

Електричний вен CITROЁN е-Berlingo є ідеальним вибором для професіоналів своєї справи, яким необхідний надійний, практичний, зручний електромобіль. Чекати залишилося недовго - модель надійде в дилерську мережу Бренда в Європі в другій половині 2021 року.

Детальна інформація про CITROЁN – на сайті www.citroen.ua.

Довідка про компанію:

Офіційне представництво CITROЁN в Україні розпочало свою операційну діяльність в червні 2010 року. Головна мета представництва – привнесення європейської культури продажів і обслуговування автомобілів CITROЁN. Лінійка автомобілів CITROЁN в Україні представляє широкий модельний ряд: ультракомпактний CITROЁN C1, компактний хетчбек CITROЁN C3, SUV CITROЁN C3 Aircross, SUV CITROЁN C5 Aircross, седан CITROЁN C-Elysée, стильний і комфортний хетчбек CITROЁN С4 Cactus, місткий мінівен CITROЁN SpaceTourer і пасажирський CITROЁN Berlingo. Крім того: комерційні CITROЁN Jumpy, CITROЁN Jumper і CITROЁN Berlingo.

Бренд CITROЁN

Як міжнародний автомобільний бренд, який знаходиться в центрі масового ринку, CITROЁN культивує сміливість і творчість з 1919 року. Виділяючись своїм дизайном і забезпечуючи цінність відчуття "домашнього затишку" завдяки високому рівню комфорту і передовими технологіями, автомобілі CITROЁN, наприклад, C3 або компактний SUV C3 Aircross, привносять свіжий "вітер змін" в автомобільний світ. Бренд популярний завдяки своєму підходу до роботи: головним джерелом натхнення для Марки є реальні люди та їх спосіб життя. Це знайшло своє відображення в фірмовому девізі компанії: Inspired By You ( "Натхненний вами"). Маючи в своєму розпорядженні мережу з 10 000 дилерський центрів і СТО в порядку 90-та країн світу, CITROЁN реалізував в 2019 році 1 млн автомобілів. Бренд є володарем восьми чемпіонських титулів в світовому ралійному чемпіонаті FIA WRC (World Rally Championship) і трьох поспіль чемпіонських титулів в світових кузовних гонках FIA WTCC (World Touring Car Championship).

Офіційний сайт: www.citroen.com / www.citroen.ua

Глобальний прес-сайт: http://int-media.citroen.com/

Гаряча лінія CITROЁN: 0-800-502-200

Підписатись на новини: CITROЁN newsletter

Citroen Ukraine в Facebook

Citroen Ukraine в Instagram

Citroen Ukraine в Twitter

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"