Великобританія розморозила активи головного еколога Азарова

Великобританія закрила кримінальне провадження у відношенні активів Миколи Злочевського
Depo.Гроші
22 січня 2015 12:42
ФОТО: depo.ua
Великобританія розморозила активи головного еколога Азарова
Великобританія розморозила активи головного еколога Азарова

Про це повідомляє сайт компанії Burisma Holdings, яку контролює Злочевський, передає depo.ua.

Центральний кримінальний суд Англії та Уельсу проаналізував дані по компаніях, кінцевим бенефіціаром яких є Микола Злочевський, на предмет неправомірності джерел походження коштів і не знайшов підстав для продовження розгляду справи, йдеться в повідомленні.

«Таким чином, Великобританія офіційно розблокувала рахунки компанії Brociti Investments Ltd на суму $23 млн. У зв'язку зі зняттям всіх звинувачень», - стверджує компанія.

Також Burisma Holdings стверджує, що Злочевського не оголошували в розшук, і йому не пред'являлося обвинувачення за статтею, що передбачає відповідальність за незаконне збагачення.

«Burisma Holdings офіційно заявляє, що на сьогоднішній день в міжнародних судах немає проваджень у відношенні Злочевського», - йдеться в повідомленні компанії.

Його рахунки британське Управління по боротьбі з економічними злочинами заблокувало в квітні 2014-го.

Як передавав depo.ua, 16 січня генпрокурор України Віталій Ярема заявив, що Генпрокуратура оголосила колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколу Злочевського в розшук.

Нагадаємо, під Києвом журналісти виявили маєток Злочевського, що займає майже 4,5 гектара. На території, крім двох однакових «дзеркальних» будівель, які нагадують фортеці в псевдороманському стилі, є баня, гараж, фонтани, багато статуй лицарів.

Також нагадаємо, Злочевський обіймав посаду міністра екології та природних ресурсів в уряді Азарова з 2010 по 2012 рік. Володіє газодобувною компанією Burisma Holdings.