У ЖК «Перлина Троєщини» можна дуже вигідно придбати житло

Хочу поділитися щастям. Збулася мрія, і я купила квартиру в ЖК «Перлина Троєщини» - власник квартири Соболь І.В.
Depo.Гроші
6 березня 2015 09:14
ФОТО: depo.ua
У ЖК «Перлина Троєщини» можна дуже вигідно придбати житло
У ЖК «Перлина Троєщини» можна дуже вигідно придбати житло

Зовсім недавно ззіштовхнулась з такою задачею, де купити квартиру в Києві. Як і кожна людина шукала, де дешевше та вигідніше. А також щоб замовник гарантував якість будівлі. Розглянула безліч варіантів та зрозуміла, що хочу жити саме ЖК «Перлина Троєщини». Як власник, я законно можу обживати та прикрашати квартиру за власним смаком. Оскільки будинок новий, то і енергетика в будинку лише моя. Тому рекомендую всім, хто боїться старих будинків або колишніх господарів.

Відмінний проект висотного будинку передбачив для прийдешніх мешканців максимальні зручності. Це ліфти, які не примушують застрягати між поверхами. Сміттєпроводи, що відповідно не поширюють під'їздом сторонні запахи. А також архітектори та будівельники постаралися на славу, і в будинку хочеться оселитися і жити. Як в принципі мені й пощастило. Та якість будинку не тільки зовнішня, але також інноваційні матеріали і технології зробили все можливе, щоб експлуатація даних будівель була ще надійнішою, тривалішою, на відміну від тих будинків, які були споруджені до цього.

Ще одним вигідним плюсом, виявилося вдала покупка. Оскільки спочатку можна сплатити 30% від вартості квартири, а решту суми сплатити протягом 6 місяців. Незважаючи на те, що будинок ще у будівництві моя покупка дуже вигідна, а також вигідна, якщо у вас немає, можливості придбати квартиру відразу за повну оплату. Немає приводів та причин для обурення, оскільки забудовник пропонує зручну розстрочку.

Покупка даних квартир підійде майбутнім батькам і тим, хто планує малюка. Не далеко від нового будинку розташовується дитячий садок, школа, школа мистецтв. Увечері можна здійснювати прогулянки парком. Будинок розташований у парковій зоні. Важливим є те, що після роботи не потрібно далеко їхати за продуктами, а спокійно і не поспішаючи можливо здійснювати покупки для дому. В окрузі три великих супермаркети. А шанувальників спорту, потішить фітнес-центр поблизу будинку.

Ще одною зручною перевагою виявилося розташування комплексу. Адже не завжди хороша ціна збігається з вдалим розташуванням. Мені дуже сподобалося, що мій будинок розташований між вул. Цвєтаєвої та вул. Закревського. Тепер у будь-який кінець міста я можу дістатися міським транспортом за лічені хвилини. Рекомендую всім відвідати «Перлину Троєщини» і гідно оцінити всі переваги житлового комплексу.