У «Запоріжсталі» заявляють про блокування прохідних людьми в масках

У Запорізькому металургійному комбінаті «Запоріжсталь» заявляють про блокування прохідних підприємства 100-150 невідомими в масках із символікою партії «Правий сектор», яка в свою чергу спростовує свою причетність до вказаних подій
Depo.Гроші
15 жовтня 2014 14:12
ФОТО: depo.ua
У «Запоріжсталі» заявляють про блокування прохідних людьми в масках
У «Запоріжсталі» заявляють про блокування прохідних людьми в масках

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу меткомбінату.

Робота підприємства під загрозою.

«Зокрема, заблоковані транспортні артерії комбінату, що перешкоджає виробничій роботі МК «Запоріжсталь». При цьому ускладнений доступ співробітників комбінату і підрядних організацій до робочих місць, перервані постачання обладнання та сировини», - наголошується в повідомленні.

У «Запоріжсталі» не уточнюють, які вимоги висувають люди, що блокують завод, а лише вказують на політичний характер акції.

З цього приводу прес-секретар «Правого сектора» Артем Скоропадський заявив, що його політсила не причетна до перешкоджання роботі працівників «Запоріжсталі».

«Ми не знаємо, що це за групи людей і які цілі вони переслідують. Нашу атрибутику сьогодні можна дістати де завгодно. Можливо, це провокація, щоб дискредитувати нашу організацію», - сказав Скоропадський.

Нагадаємо, що меткомбінат «Запоріжсталь» з 2012 року входить до групи «Метінвест», що належить бізнесменові-мільярдеру Рінату Ахметову.