В урядовому кварталі на мітинг збираються залізничники – СМІ

Близько кількасот людей збираються на перехресті Інститутської та Банкової в Києві з метою подальшого мітингу проти можливих звільнень на підприємстві
Depo.Гроші
20 березня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua

Люди не мають при собі жодних плакатів чи прапорів, проте, розташовуються невеличкими групками і спілкуються між собою біля НБУ, повідомляє depo.ua з посиланням на «Укрінформ».

На прохання розповісти з якою метою люди зібралися, одна з учасниць акції відповіла, що сюди з'їжджаються співробітники Південно-Західної залізниці, а захід організований профспілками.

Жінка також зазначила, що планується акція проти можливих масових звільнень після того, як був оприлюднений наказ в.о. начальника «Укрзалізниці» про звільнення всього керівного складу ПЗЗ.

Водночас жоден з мітингарів не захотів назвати свого імені й розповісти, яку саме будівлю пікетуватимуть.

Як повідомляв depo.ua, колектив Південно-Західної залізниці відмовляється виконувати накази вищого керівного органу - «Укрзалізниці».

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що виконувач обов'язків гендиректора «Укрзалізниці» Максим Бланк у четвер, 19 березня, звільнив керівний склад Південно-Західної залізниці.