В "Укртелекому" Ахметова забрали ліцензію на місцевий зв’язок

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), відмовила ПАТ "Укртелеком" у продовженні дії ліцензії на місцевий зв'язок
Depo.Гроші
15 грудня 2015 16:12
ФОТО: depo.ua

Йдеться, зокрема, про ліцензії на надання послуг телефонного місцевого зв'язку з правом створення власної мережі ємністю понад 1 тис. абонентських номерів, повідомляє depo.ua з посиланням на Insader.

За даними "Інтерфакс-Україна", непродовжена ліцензія не стосується лише відомчих об'єктів.

У прес-службі НКРЗІ додали, що відмова продовжити ліцензію пов'язана з тим, що вона була видана в той час, коли в Україні діяв закон "Про зв'язок", тоді як зараз ліцензування телекомдіяльності регулюється законом "Про телекомунікації", який набрав чинності в 2004 році.

А в прес-службі "Укртелекому" заявили, що мають намір оскаржити це рішення НКРЗІ в суді. Там стверджують, що завчасно, як того і вимагає закон, компанія подала всі необхідні документи на продовження ліцензії, однак комісія "ухвалила рішення, яке суперечить ринковій практиці та чинному законодавству".

В "Укртелекомі" додали, що ця ліцензія була отримана в 1998 році, потім кілька разів продовжувалася, і буде діяти до квітня 2016 року.

Нагадаємо, що компанія СКМ бізнесмена-мільярдера Ріната Ахметова купила "Укртелеком" у 2013 році.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші