В "Укрпошті" розповіли, коли переглянуть тарифи на доставку пенсій

Питання фінансування послуги доставки пенсій на ІІ півріччя 2019 року уряд і президент розглянуть у червні

Про це повідомили в "Укрпошті" у відповідь на інформаційний запит, передає Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Аби забезпечити стабільні виплати пенсій у 2019 році, Укрпошта має отримати із 500 млн грн, виділених із держбюджету Пенсійному фонду: 250 млн грн – до кінця січня та ще 250 млн грн – до кінця березня. Питання фінансування послуги доставки пенсій на ІІ півріччя буде розглядатися урядом і президентом окремо в червні 2019 року", - зазначають у компанії.

Для збільшення прибутків у 2019 році та уникнення збитковості Укрпошта продовжить розвивати канали доставки відправлень, розширювати співпрацю із представниками ринку електронної комерції та інше.

Крім того, cкорочуючи витрати компанії, в Укрпошті тимчасово згорнуті інфраструктурні проекти, крім проведення поточних ремонтів поштових відділень.

31 жовтня цього року Укрпошта повідомляла, що за три квартали 2018 року компанія збільшила чистий дохід за основними напрямками діяльності на понад 1 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Також повідомлялося, що незважаючи на збільшення доходів, фінансовий результат компанії за 9 місяців поточного року є збитковим у розмірі 514,1 млн грн. Основною причиною збитків, за інформацією Укрпошти, є надання Пенсійному фонду послуги доставки пенсій за тарифом 2004 року, що покриває лише 60% її собівартості.

Нагадаємо, 26 жовтня "Укрпошта" пригрозила, що припинить доставляти пенсії в сільську місцевість з 1 січня 2019 року, якщо не будуть переглянуті тарифи на їх доставку.

Глава уряду Володимир Гройсман пообіцяв розібратися із демаршем керівництва "Укрпошти".

7 листопада Кабінет міністрів доручив Державній аудиторській службі за 10 днів провести перевірку, як "Укрпошта" формує ціну на доставку пенсій.

У проекті державного бюджету на 2019 рік передбачено 500 млн грн на забезпечення заробітної плати листонош "Укрпошти", які доставляють пенсії.

27 листопада, після введення воєнного стану в Україні, в "Укрпошті" заявили, що підприємство працює у штатному режимі і воєнний стан не вплине на її роботу.

12 грудня президент України Петро закликав міністра інфраструктури припинити закриття поштових відділень у селах, а також наказав припинити звільнення листонош.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook