В "Укроборонпромі" заперечили торгівлю з Росією

У ДП "Спецтехноекспорт" заявили, що не здійснювали жодних протиправних дій та фіктивних поставок продукції
Depo.Гроші
3 листопада 2016 13:20
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у прес-релізі підприємства, передає Depo.ua.

У компанії зазначили, що регулярно співпрацюють із сотнями українських та іноземних компаній виробників та постачальників продукції військового та подвійного призначення.

"Сам факт завершення експортної або імпортної поставки державним спецекспортером свідчить про те, що ця операція не може бути фіктивною", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наявність будь-якого обладнання військового та подвійного призначення та факт перетину ним українського кордону підтверджується відповідними документами та відмітками державного митного контролю, контролюється Державною службою експортного контролю та з боку інших державних органів та установ.

"Жодних протиправних дій та фіктивних поставок продукції за участі ДП "Спецтехноекспорт", що вивчаються в рамках діючого кримінального провадження, підприємством не було вчинено. Деталі здійснення платіжних операцій компаніями, з якими ми співпрацюємо, нам не відомі", - повідомили у компанії.

"Для уникнення подальших непорозумінь, ДП "Спецтехноекспорт" підготувало звернення до Генеральної прокуратури України з проханням надати правову оцінку даній ситуації відповідно до своїх повноважень", - йдеться у прес-релізі.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'вилась інформація, що державна фірма "Укрінмаш", що входить до концерну "Укроборонпром", через британських посередників купувала в російських виробників гусеничні стрічки для військової техніки і двигуни для БТР 70.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші