В "Укроборонпромі" планують провести три аудити

14 компаній подали заявки на участь в тендері державного концерну "Укроборонпром" на закупівлю послуг аудиту за 130 млн гривень

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на дані в системі публічних закупівель ProZorro.

Зокрема, участь в торгах за лот №1, предметом закупівлі якого є надання послуг зі стратегічного, операційного, технологічного огляду і діагностики (дью ділідженс) діяльності "Укроборонпрому" і підприємств, удосконалення розробленої стратегії корпоративної та виробничої реструктуризації Концерну і підприємств, та супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій з очікуваною вартістю 78 млн гривень подали заявки компанії LLC Exiger (США), ISDI (Ізраїль), BARAN INTERNATIONAL (Велика Британія), SP. Z O. O. The Boston Consulting Group (США), і The Potomac Foundation (США).

Для участі в торгах за лот №2 щодо закупівлі послуг з юридичного огляду і діагностики діяльності "Укроборонпрому" та підприємств і супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій у взаємозв'язку з впровадженням стратегії та реформуванням системи управління з очікуваною вартістю 19,5 млн грн подали заявки компанії DLA Piper Ukraine (Київ), ТОВ "Дентонс Юроп" (Київ), ТОВ "Ернст енд Янг" (Київ), юридична фірма "Ілляшев та партнери" (Київ), і представництво "Бейкер і Макензі" (Київ).

Для участі в торгах за лот №3 щодо закупівлі послуг з незалежного аудиту, у відповідності з міжнародними стандартами аудиту, консолідованої/зведеної фінансової звітності "Укроборонпром" та підприємств за 2017 і 2018 роки, підготовленої у відповідності з національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та надання рекомендацій щодо переходу на міжнародні стандарти фінансової звітності у взаємозв'язку з впровадженням стратегії та реформуванням системи управління з очікуваною вартістю 32,5 млн гривень подали заявки ТОВ "Эрст енд Янг Аудиторські послуги"(Київ), ТОВ "Бейкер Тіллі Україна" (Київ), Grant Thornton Advisory (Словенія) і ТОВ "Грант Торнтон Легіс" (Київ).

Нагадаємо, 21 грудня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що доручить "Укроборонпрому" вирішити проблеми щодо боргів з зарплатні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна