В "Укрнафти" тимчасово забрали дозволи на три родовища

У січні 2016 року Державна служба геології та надр зупинила дію спеціальних дозволів з держкомпанією "Укрнафта" на надрокористування Голубовського (Дніпропетровська обл.), Юр'ївського (Дніпропетровська обл.) і Лопушнянського (Чернігівська обл.) родовищ
Depo.Гроші
26 січня 2016 14:34
ФОТО: depo.ua

Причина – заборгованість підприємства за користування надрами, йдеться в повідомленні, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

У прес-службі Держгеонадр зазначають, що після низки звернень до ДФС з питання заборгованості "Укрнафти" від податкового відомства була отримана конкретна інформація тільки щодо трьох родовищ.

"Дію саме цих трьох зазначених спецдозволів було призупинено Держгеонадра з наданням 30-денного терміну на усунення порушень", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, що "Укрнафта" володіє 94 дійсними спецдозволами на надрокористування. На сьогодні податковий борг Укрнафти перевищує 10,2 млрд грн., хоча і виплатила торік державі 1,8 млрд грн. Держгеонадра в грудні 2015 року також за підсумками перевірок зупинила дію спецдозволу щодо Ромашевського родовища Сумської області.

Останні новини економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.