В Україні заборонили російські платіжні системи

Україна обмежила діяльність ряду російських платіжних систем
Depo.Гроші
18 жовтня 2016 13:10
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення закріплене указом президента України №467/2016, передає Depo.ua.

У документі зазначено, що вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі "Золота Корона", платіжною організацією якої є Розрахункова небанківська кредитна організація "Платіжний центр".

Крім того, вводиться заборона узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи "Юністрім", якою управляє оператор "Юністрім", а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі "Юністрім".

Також вводиться заборона узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи "Колібрі", і її діяльності платіжної організації, якою керує Сбербанк Росії, а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі "Колібрі".

Вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Міжнародні грошові перекази "Лідер", заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Anelik, а також міжнародної платіжної системи Blizko.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші