В Україні з'являться нові платіжні інтернет-системи, - НБУ

Національний банк розглядає можливості вдосконалення роботи ринку міжнародних платіжних систем в Україні
Depo.Гроші
23 квітня 2015 21:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу НБУ.

Так, у ході широкого наради, присвяченої питанням вдосконалення реєстрації Нацбанком платіжних систем, їх учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури, а також врегулювання діяльності міжнародних систем інтернет-розрахунків в Україні, на прикладі електронної платіжної системи PayPal були розглянуті шляхи врегулювання діяльності міжнародних систем інтернет-розрахунків в Україні.

Зокрема, учасники зустрічі привітали можливе поява нових гравців на ринку платіжних систем України та наголосили, що порядок реєстрації платіжних систем, їх учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури визначається відповідними нормативно-правовими актами Нацбанку.

"Таким чином, для того, щоб нові учасники мали можливість працювати на ринку, необхідно внести зміни у відповідні норми і правила Національного банку", - сказано в повідомленні.

Учасники зустрічі домовилися підготувати пропозиції щодо внесення змін унормативно-правові акти, що регулюють діяльність платіжних систем. В цілях вдосконалення їх роботи в Україні була створена робоча група за участю представників НБУ та іноземних компаній.