В України планують будувати орендне житло за китайські гроші

Українська влада проводить переговори з Китайською Народною Республікою про залучення інвестицій для реалізації програми орендного житла
Depo.Гроші
24 березня 2015 16:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, передає УНІАН.

"Ми запускаємо новий механізм на ринок житла. Це питання орендного житла. Це житло, яке може бути побудовано інвестором, яке може здаватися в оренду", - сказав міністр.

Результати переговорів з Китаєм можуть бути відомі вже до кінця тижня. При цьому Зубко не уточнив суму і терміни залучення інвестицій. За його словами, ця програма особливо буде мати попит у великих містах України.

"На сьогодні п'ять найбільших міст дуже потребують орендного житла - це Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ і Одеса", - сказав Зубко.

Нагадаємо, що кілька років тому влада неодноразово заявляла про намір реалізувати державну програму оренди житла з правом викупу. Повідомлялося також про домовленість реалізації в Україні даної програми за рахунок китайського фінансування. Однак реалізація програми так і не почалася.