В Україні оголосили конкурс на будівництво першої платної дороги

Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") офіційно оголосило про старт конкурсного відбору підрядника на будівництво та експлуатацію першої в Україні концесійної автодороги за маршрутом Львів - Краковець
Depo.Гроші
26 травня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в оголошенні "Укравтодору" про старт концесійного конкурсу, текст якого оприлюднено у газеті "Урядовий кур'єр", передає depo.ua.

Згідно з повідомленням, протяжність нової автомобільної дороги Львів - Краковець становитиме 84,4 км, вона проходитиме паралельно існуючій автодорозі М10 від БАПП "Краковець" до Львова і включатиме північний об'їзд цього міста, який з'єднується з магістралями М09 на півночі і М06 на сході від Львова.

Як повідомляв depo.ua, 31 березня міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив про початок будівництва концесійних доріг в Україні.

Довідка. Концесія - це договір про передачу природних багатств, підприємств або інфранстурктурних об'єктів, що належать державі чи місцевим органам влади, в тимчасову експлуатацію іншим державам або фірмам. Наприклад, концесіонер, зобов'язується побудувати й підтримувати в належному стані дорогу, але за це має право отримувати кошти у вигляді права на проїзд по цьому автошляху.