ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні назвали найбільших податкових боржників

Українські компанії і фізичні особи заборгували державі за несплату податків більше 80 млрд гривень або 10% від зведеного бюджету, що є рекордною сумою за останні 10 років

Depo.Гроші
20 липня 2018 14:48
ФОТО: depo.ua

Найбільшим неплатником виявилася державна "Укрнафта" з боргом в 15 млрд грн, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Еспресо".

З цієї суми 13 млрд гривен становить борг по ренті, який накопичився ще за часів, коли компанія належала скандальному олігарху Ігорю Коломойському.

Вугільні підприємства та енергетичні генерації заборгували державі понад 7,5 млрд гривень. Серед лідерів ДП "Регіональні електричні мережі", "Центренерго" і "Криворізька теплоцентраль". Також 19 державних шахт в загальному повинні майже 5,5 млрд гривень.

Рейтинг неплатників податків банківської сфери очолює "Дельта-банк", борг якого сягає 2 млрд гривень. Далі йде "Південкомбанк", який винен державі понад 900 млн гривень.

У списку найбільших боржників також з'явився "Концерн Стірол", що входить в холдинг Ostchem Дмитра Фірташа. Заборгованість підприємства перевищила 1,3 млрд гривень.

Фірми народного депутата Олександра Онищенка заборгували державі близько 3 млрд гривень, з яких 1,3 млрд гривень - борг по ренті. Зокрема, мова йде про компанії "Надра Геоцентр", "Хас", "Карпатнадраінвест", "Цевей" і "Пласт".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада