У Туреччині відхрестилися від поставок продуктів у Крим

Туреччина офіційно не поставляє продукти в Крим, але "піратські" поставки можливі
Depo.Гроші
23 жовтня 2015 13:06
ФОТО: depo.ua

Таке припущення зробили в посольстві України в Турецькій Республіці, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"Турецька держава попередила всіх бізнесменів - і великий бізнес, і середній, і малий - про те, що це є протизаконно, заборонено і Туреччина як держава буде забороняти будь-які такі випадки, якщо вони будуть з'являтися. Але тим не менше, певні піратські поставки можуть відбуватися, і ми по кожному такому випадку, якщо надходить така інформація, звертаємося до турецької сторони за роз'ясненнями", - заявив перший секретар українського посольства в Анкарі Емір Рустамов.

Коментуючи інформацію Россільгоспнагляду про нібито поставки до Криму більше 400 тонн фруктів, Рустамов підкреслив, що такі заяви "відповідають російській пропаганді".

"Ці заяви відповідають пропаганді, якою вони хотіли довести, що немає ніякої ізоляції Криму і що Туреччина, зокрема, активно співпрацює з Кримом", - зазначив представник українського посольства в Туреччині.

За його словами, українські дипломати звернулися до турецьких колег з даного питання і зараз турецька сторона вивчає всі обставини нібито поставок продуктів в Криму з Туреччини.

Нагадаємо, 21 жовтня Россільгоспнагляд повідомив, що в період з 1 по 19 жовтня 2015 року в Крим через морські пункти пропуску "Севастополь" і "Євпаторія" доставлено 406,67 тонн фруктів з Туреччини.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.