У столиці проаналізували ринок продажу житла

Президент асоціації фахівців з нерухомості Сергій Злидень провів аналіз поточних продажів житла в Києві
Depo.Гроші
18 листопада 2014 18:36
ФОТО: depo.ua
У столиці проаналізували ринок продажу житла
У столиці проаналізували ринок продажу житла

За його словами, станом на сьогоднішній день населення воліє купувати квартири в новобудовах, що споруджуються, у будівельних компаній, які відмінно себе зарекомендували протягом останніх років. Покупці стали орієнтуватися, в першу чергу, на розмір площі квартири.

Торік відмінно продавалися однокімнатні квартири, в нинішньому ж році люди віддають перевагу двокімнатному житлу, яке помітно вирізняється площею. В сьогоднішній нестабільній ситуації в банківській сфері населення перестало довіряти банкам і вкладати грошові кошти в депозитні програми, тому що цей фактор також посприяв збільшенню продажів житла.

Тепер наші співвітчизники охочіше вкладають свої інвестиції в придбання нерухомості в новобудовах, ніж в депозити, адже висока прибутковість на ринку нерухомості нітрохи не поступається банківським ставкам за депозитами, а надійність вкладень в нерухомість за часів політичних негараздів складно переоцінити. Тим більше, що після розгляду справ недобросовісних забудовників-шахраїв держава провела низку реформ у законодавчій сфері, що стосується інвестицій в житло, і на даний момент вкладники надійно захищені від недобросовісних забудовників відповідними нормативно-правовими актами. За останній час продажі житла в новобудовах втричі перевищили продажі на ринку вторинного житла.

За словами президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, більше восьми тисяч вкладників вже інвестували кошти в будинки, що споруджуються, розташовані на 49 ділянках землі. Це говорить про певний кредит довіри людей компаніям-забудовникам, успішно працюючим на ринку первинної нерухомості не перший рік. Представники забудовників, в свою чергу, гарантують дотримання термінів і чітке виконання своїх зобов'язань, заявляючи, що не дозволять собі обдурити високу довіру вкладників.