У столичному метро таки з'явиться безкоштовний Wi-Fi

КМДА, КП «Київський метрополітен» і телекомунікаційний оператор компанія «Фідомобайл» підписали договір на будівництво та обладнання мережі Wi-Fi у столичному метро
Depo.Гроші
2 грудня 2014 15:24
ФОТО: depo.ua
У столичному метро таки з
У столичному метро таки з'явиться безкоштовний Wi-Fi

Про це на прес-конференції розповів журналістам генеральний директор «Фідомобайла» Джефф Хаулі, передає ДеПо з посиланням на «Українські новини».

«Послуги будуть надаватися під брендом Mosquito - це буде наш бренд у київському метро», - сказав Хаулі.

Він зазначив, що надання послуг з Wi-Fi у київському метрополітені планується виконуватись у двох режимах: безкоштовному (по рекламній моделі) та платному (зі збільшеною швидкістю прийому/передачі даних).

Хаулі уточнив, що навіть після введення Wi-Fi з диференціальною швидкістю послуга з надання безкоштовного Wi-Fi обов'язково залишиться у силі.

Кожен вагон Київського метрополітену буде оснащений, за його словами, Wi-Fi-апаратом та відеокамерами, а в тунелях будуть встановлені базові передавальні станції.

Хаулі також підкреслив, що на даний момент ще немає рішення, як саме буде проводитись оплата за користування Wi-Fi-послугами з платним тарифом.
Передбачається, що оплачувати їх можна буде через банк, однак паралельно також розробляється варіант оплати і через каси метрополітену.

Першою буде обладнана доступом до інтернету станція Майдан Незалежності. Повністю проект планується реалізувати до кінця 2015 року.

Нагадаємо, розмови про впровадження Wi-Fi у столичному метро ведуться вже кілька років.