У Севастополі припинив роботу «Укртелеком»

ПАТ «Укртелеком» змушене призупинити господарську діяльність на території Севастополя і тимчасово припинити надання послуг міського, міжміського та міжнародного телефонного зв'язку, а також доступу до мережі Інтернет і передачі даних усім абонентам
Depo.Гроші
24 вересня 2014 16:59
ФОТО: depo.ua
У Севастополі припинив роботу «Укртелеком»
У Севастополі припинив роботу «Укртелеком»

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу компанії.

Таке рішення прийнято у зв'язку з тим, що «Укртелеком» вважає незаконною постанову уряду Севастополя № 314 від 22.09.2014 «Про інвентаризацію майна ВАТ «Укртелеком» і намір провести комплексну перевірку законності приватизації своїх активів, що раніше належали Україні.

В «Укртелекомі» також стверджують, що директор Севастопольської філії компанії був неправомірно відсторонений від посади на час проведення інвентаризації.

«Дії влади Севастополя зазіхають на приватну власність ВАТ «Укртелеком» і суперечать законодавству України, Російської Федерації і нормам міжнародного права про недоторканність приватної власності», - вважають у компанії.

В «Укртелекомі» зазначають, що постійні протизаконні заяви та дії влади Севастополя перешкоджають безперебійній роботі оператора та забезпеченню телекомунікаційними послугами жителів півострова.

«Обставини, що склалися у Севастополі, ставлять під загрозу подальшу роботу оператора та забезпечення телекомунікаційними послугами жителів усього півострова Крим», - заявили у компанії.