В Росії суд визнав незаконність дій податківців щодо фабрики Roshen

Арбітражний суд Липецької області Росії відмовив у задоволенні заяви АТ "Липецька кондитерська фабрика Рошен"
Depo.Гроші
7 вересня 2015 13:10
ФОТО: depo.ua

В ній заперечується вимога міжрайонної інспекції ФНС про зменшення амортизаційної премії, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

За словами адвоката АО Олександра Гур'єва, з мотивувальної частини рішення випливає беззаперечний висновок про незаконність вимоги ФНС про зменшення амортизаційної премії.

Суд, зокрема, вказав: "Доводи товариства про те, що оскаржувана вимога за своєю формою та змістом не передбачена чинним законодавством, суд вважає дійсними. Суд погоджується з аргументом заявника про те, що чинним податковим законодавством не передбачено обов'язок платника податків проводити перерахунок розміру амортизаційної премії у відношенні основних засобів".

"Суд, таким чином, погодився з усіма доводами платника податків і зробив висновок про незаконність дій податкового органу", - сказав адвокат.

Відзначається, що єдиною підставою для відмови задовольнити вимоги кондфабрики послужило рішення світового судді про закриття провадження по адміністративній справі відносно керівника фабрики з обвинуваченням у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 19.4. КпАП (непокора законному розпорядженню або вимозі посадової особи органу, що здійснює державний нагляд (контроль)).

Roshen об'єднує ряд кондитерських фабрик в Україні, а також Клайпедську кондитерську фабрику (Литва), АТ "Липецька кондитерська фабрика Рошен" і фабрикою Bonbonetti Choco (Угорщина).

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua.

Мітки: суд, Roshen, Росія