В Росії хочуть заборонити імпортні миючі засоби, - ЗМІ

Російські рітейлери почали вилучати з полиць чистячі і миючі засоби іноземних компаній, наприклад Henkel, Procter&Gamble і Colgate-Palmolive
Depo.Гроші
25 серпня 2015 05:44
ФОТО: depo.ua

Про це розпорядився Росспоживнагляд: за офіційною версією, відомство виявило, що деякі вироби побутової хімії не відповідають вимогам безпеки, передає depo.ua з посиланням на "Комерсант".

У листі глави Росспоживнагляду Анни Попової, який був розісланий 28 липня в територіальні управління служби, повідомляється про проведені лабораторні дослідження засобів побутової хімії та мийних засобів, які виявили, що частина продукції не відповідає нормативним вимогам за санітарно-хімічними та токсикологічними показниками безпеки.

"З метою недопущення заподіяння шкоди життю та здоров'ю громадян", написало управління Росспоживнагляду по Московській області рітейлерам в листі від 19 серпня, потрібно вжити заходів щодо виявлення зазначеної продукції з подальшим її вилученням з обороту.

Зазначимо, іноземні компанії на російському ринку пральних порошків і чистячих засобів займають приблизно 75%, тому, можливо, їхня продукція найчастіше привертає увагу Росспоживнагляду, припускає аналітик IFC Markets Дмитро Лукашов.

У той же час він допускає, що рейди служби можуть бути пов'язані з конфронтацією Росії і Заходу і триваючим жорстким режимом взаємних економічних санкцій. 

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua.