В Південно-Західній залізниці більше нікого не звільнятимуть – Мінінфраструктури

В Мінінфраструктури запевняють, що після звільнення керівництва Південно-Західної залізниці більше не буде скорочень, особливо рядового персоналу
Depo.Гроші
20 березня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник міністра Володимир Омелян, повідомляє depo.ua з посиланням на «Українську правду».

«Міністерство однозначно заявляє: жодних звільнень, окрім уже проведених, не планується. Зокрема, жодних звільнень начальників дирекцій та інших», - запевнив Омелян.

Він пояснив, що звільнення керівників ПЗЗ відбулось через підозри у можливих зловживаннях.

«Ми безмежно вдячні журналісту Бігусу, який підняв це питання і подав фактичний матеріал, який був виставлений на телебаченні», - заявив Омелян.

Він запевнив, що розслідування проти Кривопішина триває, а міністерство запустило також повний аудит ПЗЗ та інших відомств.

Омелян також повідомив, що першим заступником голови ПЗЗ уже призначили Віталія Тарагонського, який до того був начальником служби перевезень.

Нагадаємо, в. о. генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк 19 березня звільнив керівний склад ПЗЗ.

4 березня уряд відсторонив від виконання обов'язків директора Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина і попросив правоохоронців порушити проти нього кримінальну справу.

Як повідомляв depo.ua, колектив Південно-Західної залізниці відмовляється виконувати накази вищого керівного органу - «Укрзалізниці».