У ПФУ запевнили, що кошти для виплат пенсій переселенцям є

У найближчі місяці пенсії виплачуватимуться безперебійно. Кошти в бюджеті для цього є
Depo.Гроші
27 лютого 2015 16:17
ФОТО: depo.ua
У ПФУ запевнили, що кошти для виплат пенсій переселенцям є
У ПФУ запевнили, що кошти для виплат пенсій переселенцям є

Про це заявив голова правління Пенсійного фонду України (ПФУ) Олексій Зарудний, повідомляє depo.ua з посиланням на «Сегодня».

«Бюджет пенсійного фонду затверджено таким чином, щоб покрити всі ці виплати. Необхідні витрати будуть здійснені, незважаючи на складну економічну ситуацію, яка склалася в країні», - сказав він.

Також Зарудний зазначив, що на непідконтрольних нині Україні територіях налічувалося близько 1 млн 200 тис. пенсіонерів. Більшість з них отримують виплати, переоформивши пенсію на підконтрольній території.

«Більш 900 тисяч звернулися до органів Пенсійного фонду на підконтрольній території. Це як у Донецькій і Луганській областях, так і в інших регіонах України. Понад 800 тисяч людей вже включені у відомості на виплату пенсій. Всі переселенці, які звертаються, отримують належні пенсійні виплати, як і інші наші пенсіонери, відповідно до встановленого графіка. Так буде і надалі», - сказав голова фонду.

Зарудний підкреслив, що кошти на виплату пенсій переселенцям передбачені в бюджеті Пенсійного фонду в повному обсязі.

Як повідомляв depo.ua, пенсійні обмеження, серед яких урізання виплат працюючим пенсіонерам, повинні бути тимчасовими - до закінчення антитерористичної операції (АТО).

Нагадаємо, в урядовому законопроекті «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про пенсійне забезпечення» (№2212) пенсії працюючим пенсіонерам пропонується виплачувати у розмірі 85%, але не менше розміру прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.