В окупованому Криму перестали виплачувати пенсії — ЗМІ

В анексованій Керчі місцеві мешканці масово йдуть до управління Пенсійного фонду за роз'ясненнями про затримку з виплати пенсій
Depo.Гроші
13 січня 2015 21:59
ФОТО: depo.ua
В окупованому Криму перестали виплачувати пенсії — ЗМІ
В окупованому Криму перестали виплачувати пенсії — ЗМІ

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на «Крым.Реалии».

Багато пенсіонерів, як військові, так і цивільні, досі не можуть отримати пенсії, хоча датою виплат у них значаться перші числа кожного місяця.

У поштових відділеннях, де відбувається виплата пенсій, керчанам радять звертатися до Пенсійного фонду. Але додзвонитися туди люди не можуть.

«Скрізь короткі гудки. Ми навіть в Сімферополь дзвонили. Там теж глухо», - поскаржився один з керченських пенсіонерів.

В управлінні Пенсійного фонду роз'яснити ситуацію не змогли, заявивши, що через непрацюючі комп'ютери не можуть уточнити інформацію.

Водночас, як повідомляють деякі ЗМІ, затримка з виплатою пенсій спостерігається не тільки в Керчі, але й в Севастополі, та пов'язано це з новорічними канікулами, які у Пенсійному фонді тривали з 1 по 12 січня.

Тим часом працювати в обмеженому режимі в управлінні Пенсійного фонду в Керчі почали ще з 15 грудня минулого року, пояснюючи це передачею справ Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в деяких супермаркетах півострова обмежили продаж ряду продуктів. Зокрема, обмеження стосуються крупи та цукру.

Мітки: Крым, пенсии