В МВФ ще не визначилися з новими правилами кредитування

Перегляд політики кредитування Міжнародним валютним фондом, ймовірно, буде відбуватися в два етапи, повідомив офіційний представник МВФ Джеррі Райс
Depo.Гроші
12 листопада 2015 19:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Цензор.net.

"Ми очікуємо, що процес буде складатися з двох етапів - неформального засідання ради директорів і формального. Я вважаю, що процес буде проходити таким чином, але остаточне рішення буде прийматися радою директорів", - сказав він в ході традиційної прес-брифінгу у Вашингтоні в четвер.

Дати очікуваних засідань ради директорів МВФ Райс не уточнив, повідомивши, що вони будуть оприлюднені найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що МВФ допускає перегляд політики кредитування, яка в даний час виключає можливість надавати фінансування країні-члену Фонду, який має заборгованість перед офіційними кредиторами.

Без зміни зазначеної політики, визначення МВФ статусу боргу України перед Росією на $3 млрд - комерційний або офіційний може вплинути на майбутні виплати за програмою розширеного фінансування для України.

Також читайте: Яресько: МВФ продовжить підтримувати Україну, незважаючи на несплату боргу Росії

МВФ до теперішнього часу ще не визначився зі статусом вищевказаного єврооблігацйної позики у відповідності зі своєю методологією, незважаючи на те, що Україна розглядає його такими ж, як і будь-який інший борг за єврооблігаціями.

Більше новин економіки читайте на Гроші.depo.ua.

Мітки: МВФ, кредит