У Міноборони розповіли, чим озброїли армію за 150 млн грн

Для української армії вже закуплене озброєння та техніка на суму понад 150 млн грн
Depo.Гроші
31 жовтня 2014 18:36
ФОТО: depo.ua
У Міноборони розповіли, чим озброїли армію за 150 млн грн
У Міноборони розповіли, чим озброїли армію за 150 млн грн

Про це повідомив заступник міністра оборони - керівник апарату Петро Мехед, передає ДеПо з посиланням на прес-службу уряду.

«Це насамперед модернізовані танки «Булат», модернізовані літаки Су-25, протитанкові ракетні комплекси «Стугна-П», станції «Адрос» і вертольоти Мі-8 МТВ. Крім цього, у армію поставлено 500 одиниць сучасних коліматорних прицілів для стрілецької зброї, шість одиниць нових зразків стрілецької зброї виробництва «Форт», 120 одиниць переобладнаних автоматів Калашникова», - уточнив Мехед.

За його словами, найближчим часом очікується поставка близько 700 тепловізорів, більше 600 одиниць сучасної стрілецької зброї, а також нового БТР-4Е.

Мехед додав, що для закупівлі озброєння та військової техніки у бюджеті на поточний рік передбачено фінансовий ресурс у розмірі 1 млрд 268 млн грн.

Заступник міністра оборони також повідомив, що «для відновлення озброєння і військової техніки у зоні АТО діє більше 50 ремонтних груп, розгорнуті п'ять польових штабів. Виконання зазначених заходів дозволило привести у боєздатний стан понад 14,5 тис. одиниць техніки».

Крім того, за словами Мехеда, на підприємствах промисловості у ремонті перебуває понад 800 одиниць техніки. На сьогодні більше 126 відремонтованих і модернізованих зразків озброєння та військової техніки вже виконують завдання на Сході України.

Нагадаємо, що якраз майже 150 млн грн українці зібрали у рамках акції «Підтримай Українську армію».