В міліції відзвітували про першу здобич під час полювання на міняйлів

Під час заходів, спрямованих на припинення порушень правил про валютні операції, правоохоронцями складено більше 700 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, з яких 550 вже відправлено на розгляд до суду
Depo.Гроші
28 жовтня 2014 20:53
ФОТО: depo.ua
В міліції відзвітували про першу здобич під час полювання на міняйлів
В міліції відзвітували про першу здобич під час полювання на міняйлів

Як повідомили ДеПо в ВЗГ МВС України, також серед вилученого -  майже 22 тисячі євро та 2,2 мільйона гривень, 490 тис. російських рублів, а також 584 тис. рублів Республіки Білорусь.

У міліції зазначили, що на даний момент в Україні тривають спільні заходи МВС і НБУ, спрямовані на припинення порушень правил про валютні операції. Метою цих заходів є викриття фактів таких порушень і стабілізація ситуації на валютному ринку держави.

Зокрема, протягом 20 днів цього місяця правоохоронцями складено більше 700 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ст. 162 (Порушення правил про валютні операції) КУпАП. 550 адміністративних матеріалів вже направлено на розгляд до суду. Правопорушникам загрожує штраф з конфіскацією валютних цінностей.

Як повідомляв ДеПо , на початку жовтня Міністерством внутрішніх справ спільно з Національним банком України та іншими правоохоронними органами ініційовано відпрацювання тіньового ринку валютних операцій.