ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "Метінвесті" назвали головну причину дефіциту кадрів в українській промисловості

Головна причина дефіциту робітників на українських промислових підприємствах - трудова міграція

Depo.Гроші
22 листопада 2018 13:29
ФОТО: depo.ua

Таку думку в коментарі бізнес-порталу UAprom висловив в. о. директора з персоналу та соціальної політики гірничо-металургійного холдингу "Метінвест" Олександр Пімкін.

"Ця проблема проявилася найбільш яскраво в 2017 році. Тоді ми зафіксували відтік ремонтного персоналу на рівні більше 25%. Відтік технологів в районі 15-17%, але для нашої галузі і це дуже велика цифра. Вона виражається у втраті експертизи і необхідності заміщати персонал новим, менш кваліфікованим ", - зазначив він.

Головною причиною дефіциту робочих О. Пімкін називає трудову міграцію. Досвідчених фахівців на переїзд штовхає, в першу чергу, більш висока зарплата. "Основний відтік доводиться на групи персоналу, у яких фактичний рівень доходу значно нижче альтернатив, запропонованих роботодавцями в Східній Європі", - констатував він.

При цьому в "Метінвесті" підкреслили, що компанія з 1 жовтня вдруге за рік підвищила заробітну плату співробітникам - в середньому на 10%. Оклади кваліфікованих ремонтників і технологів зросли на 15%, а доходи робітників і майстрів - на 10%, адміністративних працівників - на 7%.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші