У Луганську опалюється лише 10% житлових будинків

Міське комунальне підприємство «Теплокомуненерго» підключило до системи централізованого опалення менше 10% або 110 житлових будинків у Луганську (всього понад 1 400 будинків)
Depo.Гроші
28 жовтня 2014 01:07
ФОТО: depo.ua
У Луганську опалюється лише 10% житлових будинків
У Луганську опалюється лише 10% житлових будинків

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськради, пише ДеПо з посиланням на «Українські новини».

За її даними, на ранок понеділка працюють 43 котельні, теплоносій подається в 110 житлових будинків, опалюються 28 лікувальних установ, 10 установ освіти та БК імені Леніна.

При цьому наголошується, що запущені котельні дозволяють подати тепло в 420 житлових будинків, зараз над цим працюють фахівці.

Також подано напругу на 80 теплопостачальних об'єктів, однак існують проблеми з енергопостачанням і водопостачанням котелень, зокрема, негативно впливає на їхню роботу аварійне відключення світла і води.

У місто надходить вода з одного із заміських водозаборів, для запуску другого необхідно провести ремонт лінії електропередачі.

Компанія «Луганськвода» качає воду з власних джерел - свердловин; на сьогодні у місто надходить близько 75 тисяч кубів води.

Вдалося подати воду у приватний сектор у районі стадіону «Авангард» та у житловий масив на Гострій Могилі, проте поки що за графіком.

КП «Луганський центр утилізації відходів» працював протягом вихідних, на маршрути вийшло 24 одиниці техніки, прибрали низку звалищ, зокрема, по вул. Ліньова, Леніна, ім. Газети «Луганська правда» та ін.

Також у місті тривають роботи з благоустрою.

Як повідомляло агентство, комунальне підприємство «Теплокомуненерго» заявляє, що на даний момент у місті працює 21 котельня, тепло подається до низки установ охорони здоров'я та освіти міста.