У «ЛНР» заявили про створення банків та введення «соціальних карток»

Сьогодні керівництво самопроголошеної «Луганської народної республіки» оголосило про старт проекту «Соціальна карта ЛНР» і створення своєї банківської системи
Depo.Гроші
20 жовтня 2014 17:47
ФОТО: depo.ua
У «ЛНР» заявили про створення банків та введення «соціальних карток»
У «ЛНР» заявили про створення банків та введення «соціальних карток»

Про це йшлося на прес-конференції «глави ЛНР» Ігоря Плотницького, «прем'єр-міністра ЛНР» Геннадія Ципкалова та голови «народної ради» Олексія Карякіна, повідомляє ДеПо з посиланням на прес-центр «Новоросія».

Так, Плотницький стверджував, що вже розглядається питання про знижки на оплату житлово-комунальних послуг, право на безкоштовне обслуговування в поліклініках, безкоштовний виклик швидкої допомоги, 50-відсоткову знижку на проїзд громадським транспортом, 5-відсоткову знижку на продукти у супермаркетах.

«Уряд ЛНР» прийняв відповідну постанову про «соціальну карту», яка почне працювати найближчими днями. «Соціальна карта» - це документ, що дає право на низку пільг у сферах медичного обслуговування, транспортних послуг, продовольчого забезпечення і так далі», - заявив Плотницький.

Крім того, у «Луганській народній республіці» нібито створюється нова банківська система, про що члени «уряду» розповіли сьогодні на зустрічі з пенсіонерами.

Нагадаємо, що, за даними Ради нацбезпеки і оборони Українилюдей, що проживають на території самопроголошеної «ЛНР», навпаки, обклали даниною.