В "ЛНР" теж масово виганяють з роботи шахтарів

"Міністерство палива, енергетики та вугільної промисловості "ЛНР" прийнято рішення про масові скорочення робітників вугледобувної галузі
Depo.Гроші
14 січня 2016 10:08
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов, передає depo.ua.

Рішення про масові скорочення прийняли у зв'язку з неможливістю постачати вугілля на електростанції, які розташовані на підконтрольній уряду території, внаслідок транспортної блокади з боку "ДНР", руйнуванням інфраструктури шахт внаслідок ведення бойових дій і невиконанням робіт, пов'язаних з їхнім життєзабезпеченням.  

За словами Снєгирьова, на шахті "Вергулівська", яка входила до ДП "Луганськвугілля" (виробнича потужність 390 тис. тонн вугілля на рік) до початку бойових дій кількість працівників налічувала 1605, у тому числі підземних 1190 осіб. Наразі, чисельність співробітників шахти "Вергулівська" скоротилася з 1605 чоловік до 450.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" аналогічна ситуація і на інших шахтах ДП "Луганськвугілля": "Фащевська", імені Артема", "Черкаська" і "Лутугинська". На цих підприємствах згідно плану "Міністерства палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР" планується звільнити до 1500 шахтарів.

Нагадаємо, як стало відомо раніше, в окупованій терористами "ДНР" Макіївці звільнили 132 гірників шахти "Холодна балка", які вийшли на акцію протесту через багатомісячну невиплату заробітних плат. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші