У Криму заборонили алкоголь на розлив

З 2015 року в Криму починають діяти норми російського законодавства, що забороняють продавати вино та інші алкогольні напої на розлив
Depo.Гроші
5 березня 2015 23:40
ФОТО: depo.ua
У Криму заборонили алкоголь на розлив
У Криму заборонили алкоголь на розлив

Про це сказала головний консультант Міністерства промислової політики окупованого Криму Ольга Головченко, передає «Крыминформ».

За його словами, відповідно до закону 171-ФЗ, заборонений роздрібний продаж алкогольної продукції наливом, хоча українськими законами це дозволялося.

«Тепер вино, яке раніше розливалося в пет-тару, не відпускатиметься. Реалізації підлягає тільки розлита в споживчу тару маркована, етикетована і закупорена продукція», - пояснила Головченко.

Вона уточнила, що продавати алкоголь на розлив можуть тільки заклади громадського харчування, але не більше 1 літра на порцію.

Як повідомляв depo.ua, 23 листопада в окупованому Росією Криму вступило в дію обмеження на продаж алкоголю. Закон РФ «Про державне регулювання у сфері роздрібного продажу алкогольної продукції та слабоалкогольних напоїв і про встановлення обмежень їх реалізації на території Республіки Крим» забороняє реалізацію алкогольних виробів з 23:00 до 10:00 години. На півострові активізувалася торгівля самогоном і самогонними апаратами.