У Криму почалися віялові відключення електрики

Сьогодні компанія ДТЕК «Крименерго», яка розподіляє електроенергію в Криму, почала короткочасні відключення споживачів через дефіцит електроенергії, яке викликане зниженням поставок з України
Depo.Гроші
26 листопада 2014 16:49
ФОТО: depo.ua
У Криму почалися віялові відключення електрики
У Криму почалися віялові відключення електрики

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу компанії.

Зараз з чотирьох високовольтних ліній, за якими електроенергія надходить до Криму з території України, працює тільки одна пропускною здатністю 330 кіловольт. Три лінії загальною пропускною здатністю 880 кіловольт відключені за рішенням української державної компанії НЕК «Укренерго». Одна з ЛЕП була відключена 17 листопада по причині ремонту. Ще дві високовольтні лінії НЕК «Укренерго» відключила сьогодні.

«ЛЕП Каховка - Джанкой залишається в роботі, саме по ній зараз здійснюється електроживлення Криму», - зазначили в «ДТЕК Крименерго».

До речі, у вересні влада Криму вже застосовувала короткочасні відключення електроенергії у житлових районах населених пунктів півострова через скорочення поставок електроенергії з України.

Як повідомляв ДеПо, з 3 листопада обмежено обсяги перетікання потужності з енергосистеми України на півострів Крим, який окупований Російською Федерацією. В «Укрінтеренерго» все пояснили недостатнім забезпеченням паливом теплових електростанцій України та дефіцитом гідроресурсів, що призводить до загрози порушення балансу між генерацією та споживанням електроенергії. Тоді ж у компанії припустили, що у майбутньому можливе повне відключення електроенергії Криму.