У Криму арештований санаторій Коломойського, на підході - комплекс апартаментів

За рішенням прокуратури Криму пристави наклали арешт на готельно-оздоровчий комплекс «Таврія», власником якого є «Приватбанк», що належить українському олігарху Ігорю Коломойському
Depo.Гроші
1 вересня 2014 08:51
ФОТО: depo.ua
У Криму арештований санаторій Коломойського, на підході - комплекс апартаментів
У Криму арештований санаторій Коломойського, на підході - комплекс апартаментів

Про це пишуть «Известия», передає ДеПо.

Комплекс «Таврія» Коломойський придбав ще 2004 року. Престижний санаторій побудований в одному з наймальовничіших куточків Криму - у «закритому» селищі Форос, де розташовані приватні резиденції представників еліти бізнесу, політики та мистецтва.

Крім того, під арешт може потрапити і комплекс елітних апартаментів Nautilus на березі Чорного моря в Гурзуфі. Співробітники прокуратури з'ясували, що будівництво комплексу Nautilus фінансував «Приватбанк», який був фінансовим партнером власника Nautilus - приватного підприємства «Едельвейс-2000».

У російській турфірмі при спробі забронювати номер у готелі розповіли, що він закритий на реставрацію і цього року точно не працюватиме. Зв'язатися не вийшло і з представниками комплексу Nautilus. При цьому в самій компанії уточнили, що «Едельвейс-2000» поступово припиняє свою діяльність на території Криму.

На думку експертів, через арешт і конфіскацію двох санаторіїв у Криму Коломойський може втратити кілька десятків мільйонів доларів.

Приводом для перевірки активів Коломойського стала вимога членів КПРФ закрити бізнес Коломойського в Росії.