В Києві відбудеться конференція по зовнішній та внутрішній торгівлі

25 червня 2015 року відбудеться конференція «ПДВ 2015: Зовнішня та внутрішня торгівля», організатором якого виступає ДП «Держзовнішінформ» за участю представників Державної фіскальної служби України, аудиторських та консалтингових компаній
Depo.Гроші
2 червня 2015 15:09
ФОТО: depo.ua

З 1 січня 2015 року в Україні в тестовому режимі діє система електронного адміністрування ПДВ. Новий порядок має унеможливити формування фіктивного ПДВ-кредиту і, відповідно, забезпечити підвищення надходжень до бюджету.

Також, за словами представників ДФС України, головними перевагами упровадження ПДВ-рахунків мають стати розв'язання наявних проблем із відшкодуванням ПДВ та спрощення процедури його отримання з бюджету. Нажаль, під час експлуатації системи компанії зіткнулись з проблемами, які впливають на діяльність компаній.

З 1 липня 2015 року система електронного адміністрування ПДВ запрацює на постійній основі. Також додадуться нові правила щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН, застосування штрафів та інше.

Розуміючи важливе значення роз'яснювальної роботі щодо змін в системі електронного адміністрування ПДВ та нових правил оподаткування для вітчизняного бізнесу, ДП «Держзовнішінформ» збирається провести захід на дану тему.

Ключовими завданнями конференції «ПДВ 2015:Зовнішня та внутрішня торгівля» є:

- надати платникам податків практичні роз'яснення щодо змін в податковій системі України та сприяти в підготовці звітної документації без помилок;

- висвітлення теми стосовно податку на прибуток та взаємодії бізнесу і держави в спірних питаннях.

Участь у конференції дозволить вашому підприємству:

- отримати фахову консультацію з питань адміністрування ПДВ та податку на прибуток від спеціалістів ДФС України та аудиторів;

- своєчасно і професійно підготувати звітності.

Доповідачами заходу будуть профільні експерти ДФС України, аудиторських та консалтингових компаній.

Юридичний партнер конференції - Товариство з обмеженою відповідальністю «Астерс». Банк-партнер - Публічне акціонерне товариство «Універсал Банк». Генеральним телевізійним партнером заходу виступає телеканал «Перший Діловий», офіційним телевізійним партнером - телеканал «Bussines-tv». Генеральним новинним партнером є інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», Генеральним медіа-партнером - ділова газета БІЗНЕС«Бухгалтерія», офіційним друкованим партнером - ділова газета «Україна Бізнес Ревю», офіційним інформаційним партнером - журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори». Інформаційними партнерами виступають: діловий інформаційно-новинний портал «Дело.UA», інформаційний портал «DSNEWS.UA», інтернет-видання ДеПо («Depo.ua»), діловий тижневик «Ділова Столиця» та інформаційне агентство «Українські Новини».

З питань участі у конференції звертайтеся до ДП «Держзовнішінформ» за телефонами:
+380 (44) 390-50-72
контактна особа: Андрій Голято
+380 (67) 662-96-56
agoliato@dzi.gov.ua
або on - line на веб-сторінці //vat.dzi.gov.ua/

Конференція «ПДВ 2015:Зовнішня та внутрішня торгівля» відбудеться 25 червня 2015 року о 10:00, за підтримки Державної фіскальної служби України у м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України, конференц-зал; організатор - ДП «Держзовнішінформ».

Мітки: