В Києві обурені незаконною забудовою жителі підпалили шини і перекрили дорогу

В Києві громадяни та громадські активісти перекрили Броварський проспект в районі ст. м. «Лівобережна» і підпалили шини. Причина - незаконна забудова на Микільській Слобідці
Depo.Гроші
4 лютого 2015 15:19
ФОТО: depo.ua
В Києві обурені незаконною забудовою жителі підпалили шини і перекрили дорогу
В Києві обурені незаконною забудовою жителі підпалили шини і перекрили дорогу

Як повідомляє «5 канал», забудовник, за словами активістів, не реагує на їхнє обурення, на будь-які звернення і навіть урядові постанови, передає depo.ua.

«Активісти громадських організацій і жителі Микільської Слобідки перекрили Броварський проспект в районі ст. м «Лівобережна», в результаті чого утворилася велика пробка в обидві сторони. Палили шини, а коли прибули на місце правоохоронці, то була розблокована одна смуга», - повідомив активіст однієї з громадських організацій.

За його словами, у протестувальників сталася бійка з представниками забудовника.
«Під час бійки один з представників забудовника сильно вдарив жінку, мешканку масиву. Зараз прибула швидка, їй надається допомога», - каже активіст.

За його словами, до такої радикальної міри прийшли після того, як забудовник відмовився виконувати всі розпорядження, які визначали його будівництво в районі житлового масиву як незаконне.

«Далі терпіти вже немає сил! Ніхто не може допомогти. Приїхав районний прокурор і той просто розвів руками - «що я, мовляв, можу зробити?» - заявив активіст.

Відзначимо, що люди обурені тим, що забудовник забрав частину берега і почав зводити ЖК «Сонячна рів'єра».