У Києві розкажуть про перезавантаження митної системи України

12 грудня за підтримки Державної фіскальної служби України відбудеться форум «Митна система України. Перезавантаження», організатором якого є ДП «Держзовнішінформ» за участю українських компаній експортерів та імпортерів, логістичних та митно-брокерських компаній, представників органів державної влади
Depo.Гроші
5 грудня 2014 13:08
ФОТО: depo.ua
У Києві розкажуть про перезавантаження митної системи України
У Києві розкажуть про перезавантаження митної системи України

Складна політична та економічна ситуація в країні, впровадження санкцій з боку країн Митного союзу зумовили ускладнення в роботі вітчизняних операторів ЗЕД і, як результат, негативно вплинули на обсяги зовнішньоторговельних операцій експортерів та імпортерів.

Одним зі шляхів пожвавлення зовнішньої торгівлі є підвищення ефективності роботи митної системи. ДП «Держзовнішінформ» ініціювало проведення форуму, який стане комунікаційним майданчиком для обговорення таких питань:

Реформування роботи ДФС України;

Впровадження нових стандартів і технологій у роботі митниці;

Взаємодія операторів ЗЕД та ДФС України;

Проблеми визначення митної вартості;

Вільна торгівля з ЄС в рамках Угоди про асоціацію між Україною та
Європейським Союзом;

Доставка вантажів в АР Крим та зону АТО, волонтерські вантажі;

Експорт/імпорт з країнами Митного Союзу;

Індивідуальні роз'яснення проблемних питань при роботі з митницею експертів ДФС України.

На думку організаторів, усе це сприятиме підвищенню ефективності взаємодії бізнесу та митних органів при митних процедурах.

У рамках форуму буде організована сесія індивідуальних роз'яснень. Мета сесії - надати можливість учасникам заходу отримати професійні роз'яснення та консультації в проблемних питаннях, що виникають при роботі з митницею, від експертів ДФС України.

Ключовими доповідачами на форумі стануть заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України - торгівельний представник Валерій П'ятницький, заступник голови Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко, експерти ДФС України, Мінекономрозвитку і представники бізнесу.

Участь у заході допоможе бути в курсі змін і планів щодо реформування ДФС України, приєднатися до обговорення проблемних питань у її роботі та шляхів їхнього вирішення, отримати професійні відповіді на питання, що виникають під час роботи підприємства з митницею, від експертів ДФС України.

Генеральний партнер Форуму - Ferrexpo Poltava Mining. Генеральним телевізійним партнером заходу виступає телеканал БТБ, офіційним телевізійним партнером - телеканал «Перший Національний».

Генеральним новинним партнером є інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», Генеральним медіа-партнером - ділова газета «Капитал», офіційним друкованим партнером - ділова газета «Україна Бізнес Ревю», офіційним інформаційним партнером - журнал «Вісник Міністерства доходів і зборів України».

Інформаційними партнерами виступають: діловий інформаційно-новинний портал «Дело.ua», інформаційний портал «DSNEWS.UA», інтернет-видання ДеПо («Depo.ua»), діловий тижневик «Деловая Столица», журнал «Митний брокер» та інформаційне агентство «Українські Новини».

Захід пройде за адресою: Київ, вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України, конференц-зал. Організатор - ДП «Держзовнішінформ».

З питань участі у форумі звертайтеся в ДП «Держзовнішінформ» за телефонами:

+380 (44) 390-50-72

контактна особа: Андрій Голято

+380 (67) 662-96-56

 agoliato@dzi.gov.ua

або on - line на веб-сторінці //cf.dzi.gov.ua/

Мітки: таможня