У Києві пройде зустріч PM Community «Твоє місце в новій системі координат»

Компанія «Спайдер Україна» запрошує співтовариство проектних менеджерів відсвяткувати професійне свято 21 листопада 2014 в дружній компанії PM Community
Depo.Гроші
10 листопада 2014 18:02
ФОТО: depo.ua
У Києві пройде зустріч PM Community «Твоє місце в новій системі координат»
У Києві пройде зустріч PM Community «Твоє місце в новій системі координат»

Традиційно, першу неділю листопада весь світ відзначає міжнародний День проектного менеджера - професійне свято самих цілеспрямованих людей на світі, бо тільки керівники проектів націлені на результати, а не на процес.

Урочиста зустріч PM Community в форматі розширеного Дискусійного клубу відбудеться 21 листопада в конференц-залі компанії «ІНКОМ», початок о 10-00. За задумом організаторів розширений ДК повинен стати приємним подарунком для спільноти професіоналів, так як усіма улюбленого і Форуму проектного менеджменту в цьому році не буде. Відсвяткувати професійне свято і обмінятися досвідом в урочистій обстановці проджект-менеджери просто зобов'язані.

«Урочиста зустріч PM Community присвячена найважливішій для кожного проджект-менеджера темі - особистої самореалізації як професіонала, - розповідає Сергій Чекалов, керівник департаменту розвитку та стратегічного маркетингу. - Тема листопада «Твоє місце в новій системі координат». Можу по секрету сказати-першопочатково цю тему ми планували на перший день Форуму проектного менеджера. Так що третина (бо ми ледве втиснули наші задумки в три дні) Форуму цього року буде. Сподіваємося, що в 2015 році проведемо просто суперський захід - триденний PM Forum».

Програма урочистій зустрічі PM Community складається з двох блоків.

Перший - міжнародний. На нього спеціально запрошені керівники кращих і найближчих відділень РМI, а також кращих експертів, які розкажуть про можливості, які їх країни пропонують українським проектним менеджерам. І про те, який шлях пройшло їх співтовариство професіоналів на шляху до Європейського Союзу.

Другий блок програми присвячений тому, як досягти цих приголомшливих результатів. Визнані експерти PM Community розкажуть, як потрібно попрацювати над собою, щоб коштувати більше.

За словами організаторів, дуже хочеться зробити зустріч дуже простою, корисною, наповнити її історіями з життя успішних проектних менеджерів, які можуть бути корисні іншим учасникам Спільноти. А ще традиційно провести зустріч у звичній, теплій обстановці, яка наповнена позитивними емоціями від зустрічі і надихає енергією для подальших супердосягненнями.

Урочиста зустріч РМ Community відбудеться 21 листопада 2014 о 10:00 в конференц-залі компанії «ІНКОМ» за адресою вул. Смоленська, 31-33.

Реєстраційний збір - 500 грн. Детальна програма та реєстрація за посиланням.