У Києві відбудеться конференція «Ваші вигоди на ринку ЄС»

18-19 вересня 2014 року компанія «Спайдер Україна» і європейська лобістська компанія РАСТ European Affairs в конференц-залі готелю «Radisson BLU» проведуть Європейську конференцію «Ваші вигоди на ринку ЄС»
Depo.Гроші
2 вересня 2014 13:18
ФОТО: depo.ua
У Києві відбудеться конференція «Ваші вигоди на ринку ЄС»
У Києві відбудеться конференція «Ваші вигоди на ринку ЄС»

Два дні конференції дадуть відповіді на головні питання бізнесу: як українському бізнесу вийти на ринок ЄС, скільки це коштуватиме, що робити конкретно покроково, ну і головне питання - чи варта гра свічок? Конференція насичена практичними знаннями, тут не буде пафосних розповідей про європейське світле майбутнє. Головна перевага, яку отримають учасники, - чіткий і зрозумілий план (проект) виходу на ринок і особисті консультації спікерів, які зможуть відповісти на питання і можуть допомогти налагодити потрібні зв'язки.

Важливим буде участь в конференції фондів, які фінансують програми підвищення енергоефективності бізнесу, розвитку АПК та альтернативної енергетики. Це великі гроші, які ЄС готовий вкладати в український бізнес. Експерти розкажуть, як отримувати такі гранти.

Окремий блок конференції буде присвячений особливостям технологій виходу на європейський ринок фармацевтичних компаній.

Головні питання, на які відповість конференція:

1. Система координат в Євросоюзі - учасники, взаємозв'язки, роль держави, бізнесу, профільних асоціацій.

2. Покрокова інструкція - проект виходу на ринок ЄС: ризики та можливості.

3. Фінансування - які існують програми допомоги, що потрібно зробити для відповідності, як отримати фінансування.

4. Особисті консультації з провідними експертами, які допоможуть налагодити зв'язки, розкажуть негласні правила лобіювання, отримання грантів, побудови потрібних зв'язків.

Учасники зможуть зрозуміти, як трансформувати бізнес під нові стандарти, знайти оптимальний шлях вирішення цієї проблеми з найменшими втратами і найбільшими вигодами. Побачити перспективи бізнесу і запропонувати акціонерам новий стратегічний напрям розвитку. Прорахувати ризики бізнесу і перетворити їх на нові колосальні можливості. Збільшити доходи компанії і вийти на ринок ЄС.

Вартість участі: при оплаті до 31 серпня - 9 500 грн, з 1 вересня - 10 500 грн.

Деталі та реєстрація на сайті ua-eu.org

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтесь за тел. (044) 537 74 18 або по e-mail info@spiderproject.com.ua.

Місце проведення конференції: готель Radisson Blu
Адреса: Київ, вул. Братська 17-19.